لباس زنانه ضد حساسیت

لباس زنانه ضد حساسیت

ویژگی هایی که یک لباس زنانه ضد حساسیت باید آنها را داشته باشد برای آَشنایی بیشتر شما در زیر به صورت خلاصه آورده می شود:

مهم ترین بخش لباس زنانه پارچه مناسب تولید لباس زنانه است که امروزه با توجه به تنوع بالایی که در این زمینه وجود دارد انتخاب یک پارچه مناسب که خانومی که قرار است از لباس آن استفاده کند کار بسیار سختی می تواند باشد. در تولیدی لباس زنانه ZEHLEN تمام پوشاک از جنس پنبه ضد حساسیت تولید می شوند.

پارچه نخی پنبه ای: یکی از بهترین و متداول ترین نوع پارچه برای لباس زنانه ضد حساسیت پارچه نخی می باشد زیرا این مدل از پارچه سازگاری بیشتری با پوست لطیف زنان داشته و راحتی بیشتر خانوم ها را فراهم میکنند. از دیگر فواید استفاده از پارچه ای نخی برای لباس زنانه ضد حساسیت شست و شوی راحت تر آنها می باشد.

پارچه های پشمی : لباس هایی که با استفاده از پارچه های پشمی ساخته میشوند مناسب فصل زمستان هستند. لباس پشمی باید در عین گرم نگهداشتن بانوان از نرمی و لطافت خاصی برخوردار باشد اینگونه لباس ها دارای ویژگی برش و دوخت راحت به همراه تنوع رنگ بالا می باشند.

ترکیب نخ و پلی استر:  لباس هایی که از جنس نخ و پلی استر تولید میشوند عمر بالاتری داشته چروک نمی شوند و شست و شوی آنها به راحتی انجام می شود . این مدل لباس ها دارای قیمت کمتری نسبت به سایر لباس زنانه داشته و صرفه اقتصادی بالایی دارند.

پارچه مخملی : در صورتی که مایل به خرید لباس زنانه پاییزی هستید از لباس های با جنس مخمل استفاده کنید زیرا این مدل لباس تنها مخصوص این فصل است.

پارچه ساتن : ساتن پارچه ای است که برای لباس های مجلسی به کار برده میشود و مناسب مهمانی می باشد این مدل لباس ها برای جایگزینی با لباس های راحتی روزانه اصلا توصیه نمی شوند.

لاکرا : لباسی که با پارچه لاکرا دوخته شده باشد بیشترین راحتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *